(032) 243-33-43
(098) 565-49-00
(093) 940-49-00

г.Львов, пр.Свободи 41/5
Пн-Пт: с 10:00 до 20:00
Суб.Вос: с 11:00 до 18:00

Карта проезда

Тім Кук відвідав завод Foxconn з виробництва iPhone в Китаї

22.12.2014

Побувавши в Китаї , гендиректор Apple Тім Кук відвідав один із заводів Foxconn з виробництва iPhone. Про це свідчить знімок, який опублікований главою купертіновців в Twitter.


На фото, представленому вище, усміхнений Тім сидить поряд з робітницею Foxconn, яка долаштовуе останні штрихи в збірці новесенького iPhone 6. Судячи з усього, глава Apple вирішив не тільки поспілкуватися з віце-прем'єром Китаю Ма Каєм, але також трохи «прогулятися», і першою зупинкою на його шляху став завод з виробництва iPhone в Чженчжоу. Тут він поспілкувався з працівниками конвеєрної лінії складання смартфонів останньої моделі.


Судячи з усього що відбулось, зустріч припала Куку до душі. Так, у своєму Twitter він написав :


«Прекрасно було познайомитися з людьми, такими як Жань Фен, яка допомагає створювати iPhone 6 в Чженчжоу ...».


Відзначимо, що в рамках свого перебування на території Піднебесної гендиректор Apple зустрівся у віце-прем'єром Китаю Ма Каєм в урядовому комплексі Чжуннаньхай в Пекіні. Метою його приїзду є обговорення недавніх цілеспрямованих атак на користувачів iCloud, здійснених з Китаю. Зокрема, згідно з даними групи активістів GreatFire, до інцидентів безпеки причетний уряд країни.

Щодо заводу Foxconn, то він є практично критичною ланкою в ланцюжку постачальників iPhone. Так, в рамках нещодавньої телефонної конференції, присвяченій підсумкам четвертого фінансового кварталу 2014 року, Тім Кук зазначив, що попит на iPhone 6 значно перевищує поставки. Прийшовши до висновків, цілком ймовірно, що однією з причин поїздки була необхідність переконатися в стабільності процесу виробництва.


Комментарии

Пока нет комментариев

Оставить комментарий