Apple: Ми не зацікавлені в сенсорних дисплеях для Mac

22.12.2014

Час від часу користувачів хвилює питання, чи приступлять в Apple до створення сенсорних дисплеїв для пристроїв під управлінням OS X . І хоча це питання не викликає жвавих дискусій, все ж купертновці вирішили розкрити карти. 


Після жовтневого заходу компанії Apple, на конференції, віце-президенту компанії Крейгу Федеріго, журналісти представили питання про перспективи створення сенсорних екранів для пристроїв, що працюють на OS X. Федеріго запевнив, що в планах купертіновців немає планів щодо таких нововведень.


«Якщо говорити чесно, то ми не вважаємо ніби такий інтерфейс насправді зручний. Перш за все тому що наші пристрої призначені для роботи сидячи».


Віце-президент Apple, вважає, що перехід з сенсорного екрану на клавіатуру і назад причинятиме незручності у користувачів. Планшети і смартфони - справа зовсім інша. Вони легкі й компактні і тому використовуються в розслабленому положенні - в цьому випадку сенсорний дисплей більш ніж доречний. Крейг Федеріго: Ми не зацікавлені в сенсорних дисплеях для Mac.


«На даний момент ми вважаємо за краще працювати над створенням максимально комфортних трекпедом. Нам здається, вони куди зручніше в роботі і ми поки не зацікавлені в інших технологіях. А якщо говорити про сенсорних екранах, то ми завжди експериментуємо з різними можливостями - ця нам не підійшла».


Але не варто поспішати з висновками. Минулий досвід підказує, що з часом в купертіновці схильні міняти свою думку щодо тих чи інших речей. Так трапилося з iPhone 6 Plus і iPad mini (про фаблети невтішно відгукувався Джобс і він же якось заявив, що 7-дюймові планшети це мертвонароджена продукція). Тому цілком можливо, що в майбутньому вищезгадана технологія все таки знайде застосування в OS X пристроях, але в найближчий рік-два чекати її напевно не варто.


Комментарии

Пока нет комментариев

Оставить комментарий
// //