Google Maps тепер автоматично пропонує шляхи об'їзду пробок

23.12.2014

Google випустила оновлений мобільний клієнт картографічного сервісу Google Maps. Програма, виконана в стилі Material Design, обзавелася функцією автоматичного пошуку шляхів об'їзду заторів при складанні маршрутів. Google Maps 4.1 вже доступна для завантаження в App Store.

Одна з важливих особливостей, переваг нових карт для iPhone і iPad став так званий «матеріальний дизайн» - вперше він з'явився в рамках анонса нової версії платформи Android 5.0 Lollipop. Він має на увазі візуальну «глибину», мінімалізм в оформленні кнопок, круглі іконки замість квадратних.


Компанія приділила увагу анімації: майже кожна дія, включаючи дотик до екрану, супроводжується плавними візуальними ефектами.

Інтерфейс Google Maps розділяється на шари і візуалізується в 3D-сцені з урахуванням джерела світла, правильної перспективи і реалістичних тіней.

Якщо користувач вибирає на мапі те чи інше місце - наприклад, ресторан, музей або пам'ятка - додаток відобразить інформаційну картку місця з фотографіями, відгуками, адресою, годинами роботи і так далі. 

Коли користувач хоче прокласти маршрут до певної точки на карті, йому традиційно пропонуються варіанти дістатися до пункту призначення пішки, на громадському транспорті, велосипеді або автомобілі.

В умовах трафіку Google Maps тепер можуть автоматично пропонувати альтернативні маршрут до потрібної точки.

Розділ Explore в нижній частині екрана пропонує потенційно цікаві місця поблизу. Крім того, користувачі в США зможуть безпосередньо з програми Google Maps забронювати столик в ресторанах, доступних в базі сервісу OpenTable.

Завантажити Google Maps 4.1 для iPhone і iPad можна за цим посиланням.

Комментарии

Пока нет комментариев

Оставить комментарий
// //