iPhone 6 не витримав кип'ятіння в Coca-Cola

20.12.2014

Смартфони iPhone 6 і iPhone 6 Plus восени вже прославилися не лише завдяки своїм топовим характеристикам, але і уявним проблемами, чутки про які охоче підхоплюють засоби масової інформації.


Після появи чуток про крихкість корпусу iPhone ентузіасти проводили краш-тести смартфонів, щоб визначити, як сильно можна їх зігнути. Крім того апарати кидали з висоти, запікали в духовці, розстрілювали з великокаліберної гвинтівки і навіть перемелювали в блендері. Тепер з'явилося відео, яке демонструє черговий краш-тест, якому піддали iPhone 6. На цей раз гаджет вирішили зварити в Coca-Cola.


Продемонструвавши глядачам працюючий смартфон, користувач YouTube-каналу наливає коричневу газовану воду в сковороду, доводить її до кипіння і занурює туди апарат екраном вгору, попередньо включивши запис камери. Шар Coca-Cola в сковороді виявляється недостатньо товстим, щоб приховати смартфон цілком, тому частина екрану з квадратиком записи залишаються видно глядачеві.


Через буквально 10 секунд апарат демонструє повідомлення про занадто високій температурі, після чого його екран все-таки виявляється прихованим під шаром рідини. Зайве говорити, що гаджет перестав працювати після такого випробування. Самі автори закликають користувачів «Не кип'ятіть iPhone 6 в Coca-Cola!»

Don't Boil Your iPhone 6 in Coca-Cola!

Комментарии

Пока нет комментариев

Оставить комментарий
// //