Стів Возняк назвав смарт-годинник «марними» і похвалив Тіма Кука за відмову від догм Стіва Джобса

22.12.2014

Стів Возняк, співзасновник корпорації Apple і великий фанат нових технологій, в ході візиту до Австралії поділився з громадськістю своїми роздумами про поточний напрямок розвитку американської корпорації і представлених на ринку «розумних» годинників. За словами бізнесмена, він розчарований в даному типі носящих пристроїв і не бачить практичного сенсу в покупці Google Glass.

«Я купив кілька годинників, включаючи ті, що зробила компанія Samsung. Всі вони мене розчарували. Я перестав їх носити тому, що вони були набагато гірше телефону, який вже лежить в моїй кишені », - сказала Возняк. Він вважає, що компанії можуть знайти правильний спосіб застосування смарт-годинників, але для цього не потрібно переносити в них функції смартфона.

Раніше Возняк говоривщо перестав використати"розумний" годинник Samsung в день купівлі"Це був мійексперимент з ношеною електронікоюНа жалья викинувпристрій вже через півдня - продав його на eBayГодинникSamsung виявився практично даремнимвони роблятьзанадто малощоб виправдати їх використання"- сказав він.


Що стосується Google Glassтона думку Вознякацейпристрій не буде успішним:

"Коли я бачу людей в Google Glassя думающо це крутіхлопцітому що вони набралися сміливості грати зперспективною технологією на прикладі пристроїв якомунемає ніякого практичного сенсу з точки зору йогонинішніх можливостей і вартості".


Возняк відмітивщо він захоплений тимщо Тім Кук відмовився від догм Стіва Джобсащо заявлявщо Apple не випускатиме величезні смартфони.


"Коли конкуренти почали збільшувати розмір дисплеївсмартфонівApple продовжила вважатищо все робитьправильноЦе ставало корпоративною культуроющозаважає подальшому розвиткуДумаюріч у томущоДжобс не хотів чутищо хтось робить щось кращеніж він",- сказав Возняк.


Комментарии

Пока нет комментариев

Оставить комментарий
// //