Trade-In

Trade-In – сервіс обміну, який дозволить обміняти старий пристрій Apple на знижку або перший внесок при покупці нової або вживаної техніки у мережі магазинів iPeople.

Всі Ваші пристрої, здані за програмою Trade-in в iPeople, будуть сумарно використовуватися при оплаті Вашої покупки. Решту суми можна доплатити готівкою, картою або оформити в розстрочку або кредит.

 

 

Переваги Trade-In в iPeople:

Швидко і зручно. Немає необхідності витрачати багато часу на продаж пристрою самостійно: вивчати умови для продажу на вторинному ринку, шукати покупців, зустрічатися з незнайомими людьми.

Вигідно. iPeople пропонує справедливу оціночну вартість пристрою, яка відповідає цінам продажу пристроїв на вторинному ринку.

Збільшена оцінночна вартість пристрою при здачі в Trade-In, якщо пристрій купувався з пакетом послуг від iPeople.

Безпечно. Можна не перейматися безпекою угоди з незнайомим покупцем, адже використовуючи сервіс Trade-In у нас, обмін пристрою проводиться в магазині iPeople.

Надійно. Магазин iPeople бере всі ризики на себе, пов'язані з подальшою реалізацією пристрою.

 

Які документи потрібні для оформлення товару в Trade-in?

При обміні клієнту необхідно пред'явити свій паспорт або посвідчення водія та реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН).

Скільки пристроїв можна здати?

Можна здати необмежену кількість пристроїв.

Чи потрібно платити за оцінку?

Ні. Оцінка проводиться безкоштовно.

Як проводиться оцінка?

Для визначення вартості товару виставляється оцінка пристрою, враховується стан пристрою і середня вартість на ринку. Більш детальну інформацію розкажуть наші співробітники по телефону або в магазині.